7. kolejka Pomorskiej Ligi Juniorów „A” sezon 2015/16, 11 października 2015 godz. 14

Pogoń Lębork – Bałtyk Gdynia 0:6 (0:1)

Pogoń: Nowak – Bryk, Frącek, Śliwiński P., Tomaszewski, Sobczak, Brzozowski, Pek, Krefft, Truszczyński (Krawczak), Kliński (Zanewycz (Pobłocki))

Gdy po I połowie drużyna Pogoni przegrywała ze starszą rocznikowo i rosłą ekipą Bałtyku Gdynia wydawało się, że każdy wynik jest możliwy. Sytuacje bramkowe miał Bałtyk, miała też Pogoń, a na boisku nie wyglądało że ekipa Pogoni jest o 2 lata młodsza.
Pierwszy kwadrans II połowy to słupek i aż cztery sytuacje „sam na sam” naszych zawodników. Skuteczna kontra gości i jest 2:0, a nasz zespół stracił wiarę i ostatnie 30 minut to dominacja Bałtyku udokumentowana aż 4 bramkami.