8. kolejka Pomorskiej Ligi Juniorów „A” sezon 2015/16, 17 października 2015 godz. 12

Pogoń Prabuty – Pogoń Lębork 1:2
bramki: Brzozowski, Pek

Pogoń: Nowak – Bryk (Truszczyński), Frącek, Tomaszewski, Kliński, Sobczak, Śliwiński P., Pek, Krefft, Brzozowski, Klimas (Zanewycz)

Poobijani, z drobnymi urazami z dalekich Prabut do Lęborka wracali nasi juniorzy starsi. Gospodarze naszych zawodników przyjęli bardzo serdecznie co trzeba docenić. Po pierwszym gwizdku zaczęła się walka, a przeważająca fizycznie starsza drużyna z Prabut (rocznik 1997) dała naszym chłopakom w kość. Dużo fauli, dużo kartek, dużo walki bark w bark.

Mecz dla Pogoni rozpoczął się idealnie. Już w 1 minucie gola na 1:0 zdobył Brzozowski, 15 minuta to gola Peka. Przy 2:0 Pogoniści mieli jeszcze niewykorzystane 2-3 setki. Gospodarze bramkę zdobywają po rzucie karnym. II połowa bez bramek, choć sędzia faworyzujący gospodarzy robił wszystko by to się zmieniło. Na szczególną pochwałę zasłużył nasz bramkarz Marcin Nowak.