Turniej F2, Słupsk gr. 3, 17 października 2020 godz. 10, boisko „Orlik” ul. Warszawska w Lęborku

Za nami ostatnia kolejka rozgrywek turniejowych Juniora F2. Nasze dwie drużyny chłopców z rocznika 2013/2014 rozegrały swoje ligowe mecze w sobotę i niedzielę. W sobotę na „Orliku” przy ulicy Warszawskiej w Lęborku klub Pogoń gościł na ligowym turnieju zespoły Leśnika Cewice, Futbolaków KS Gryf Słupsk oraz Grasz Dwumiasto Ustka. W pierwszym meczu nasi zawodnicy pokonali rówieśników z Cewic, w kolejnych musieli uznać wyższość rywali z Ustki i Słupska.

- Bardzo pozytywnie oceniam cały cykl jesiennych rozgrywek turniejowych w naszym wykonaniu. Założenie było takie, że zgłaszamy praktycznie wszystkich zawodników trenujących w Pogoni w rocznikach 2013 i 2014 po to aby każdy mógł mieć możliwość rywalizacji z rówieśnikami. Chłopcy z każdym turniejem nabierali doświadczenia i ich poczynania na boisku wyglądały coraz lepiej. Jestem przekonany, że to ogranie zaprocentuje w trakcie wiosennych turniejów ligowych – mówił po turnieju trener Marek Piotrowski.

Pogoń wystąpiła w składzie: Franciszek, Jan Dołębski, Piotr Dołębski, Witold Pepłowski, Franciszek Rybaczek i Jakub Reuter