Turniej F2, Słupsk gr. 2, 18 października 2020 godz. 14, OSiR w Ustce

W niedziele na obiektach OSiR-u w Ustce do ligowych zmagań przystąpił zespół Pogoni F2. Przeciwnikami Młodej Pogoni były zespoły Grasz Dwumiasto Ustka, Jantara Ustka i AP Gryfa Słupsk. Wszystkie mecze w naszym wykonaniu stały na dobrym poziomie. Wynik oscylował koło remisu, stwarzaliśmy sobie dużo okazji do zdobycia bramki. Ostatecznie lepsi okazali się nasi rywale.

- Mecze w Ustce odbywały się w trudnych warunkach atmosferycznych przy silnym wietrze i opadach deszczu. Brawo dla chłopców, że mimo tych przeciwności mieli ochotę i siłę aby walczyć jak równy z równym. Słowa podziękowania dla rodziców którzy dzielnie nas dopingowali i zadbali o ciepłą herbatę – mówił po deszczowym turnieju trener Marek Piotrowski. - Bardzo pozytywnie oceniam cały cykl jesiennych rozgrywek turniejowych w naszym wykonaniu. Założenie było takie, że zgłaszamy praktycznie wszystkich zawodników trenujących w Pogoni w rocznikach 2013 i 2014 po to aby każdy mógł mieć możliwość rywalizacji z rówieśnikami. Chłopcy z każdym turniejem nabierali doświadczenia i ich poczynania na boisku wyglądały coraz lepiej. Jestem przekonany, że to ogranie zaprocentuje w trakcie wiosennych turniejów ligowych – dodał.

W drużynie Pogoni zagrali: Natan Dulewicz, Artur Czajkowski, Mikołaj Galewski, Antek Bojarczuk, Nikodem Wojnicz, Artur Szymański.

Galeria zdjęć z turnieju F2 w Ustce