II kolejka Słupskiej Klasy Okręgowej Junior A (10.09.2005)

Pogoń Lębork 8-0 Polonez Bobrowniki

(bramki: P.Stępień 2, D.Kaufmann, M.Grzybiński, A.Czaja, R.Żółtowski, , M.Kraśnik, T.Czubak)

W meczu II kolejki juniorskiej ligi okręgowej w którym Pogoń Lębork podejmowała Polonez Bobrowniki od pierwszej do ostatniej minuty panowali gospodarze. Już na samym początku bramkę strzela D.Kaufamnn co sprawia, że drużyna po dość niespodziewanym remisie w Główczycach uwierzyła że może w tym meczu wygrać. Pogoń poszła za ciosem! Zmusiła rywali do wybijania piłki na auty i do głębokiej obrony. Przewaga jaką mieli gospodarze w tym meczu sprawiła, że drużyna Poloneza ani razu nie zagroziła bramce Pogoni której bronił A.Wojtowicz. Gospodarze atakowali prawie przez cały mecz i strzelenie kolejnych bramek było tylko kwestią czasu. Przed przerwą na 2-0 podwyższył Grzybiński. Po przerwie obraz gry nie uległ zmianie i nielicznie zgromadzeni na stadionie kibice mogli się cieszyć z następnych goli. Kolejno do bramki gości trafiali: Żółtowski, A.Czaja, M.Kraśnik, T.Czubak (kapitan drużyny) Warto odnotować świetną zmiane: za A.Czaja wszedł P.Stępień, który dwukrotnie pokonał bramkarza rywali!! Może cieszyć dobra postawa całego zespołu, mecz ogólnie mógł się podobać. Nasza drużyna wspierana przez grupkę kibiców wygrała 8-0!