bramki: Iwański (’15), Miszkiewicz (’34), Atanacković (’60)

Pogoń: Grzebiela (’46 Łapigrowski) – Michor, Kostuch, Szymański, Stankiewicz (’46 Frącek), Janowicz (’46 Musuła), Dobek (’46 Atanacković), Blachowski (’46 Miotk), Iwański, Węgliński, Miszkiewicz (’65 Bigus)

MKS: Miotk – Frankiewicz, Kleser (’60 Tabaszewski), Proena, Talaśka, Rasmus, Morgiel, Szymański, Klecha, testowany (’46 Nowak), Skwiercz

W pięknych okolicznościach przyrody jak na środek lutego, w ciepłym słońcu, w swoim piątym sparingu tej zimy Pogoń podjęła lidera gdańskiej V ligi MKS Władysławowo.

W kadrze Pogoni zabrakło kilku zawodników co nie przeszkodziło w osiągnięciu zwycięstwa. Po kwadransie gry wynik otworzył Przemysław Iwański z podania z lewego skrzydła Mariusza Węglińskiego. To właśnie „Mario” można uznać za bohatera sobotniego sparingu. Z jego asyst padły wszystkie trzy bramki! Na 2:0 w 34 minucie uderzył Gracjan Miszkiewicz, trzecią bramkę zdobył w 60 minucie Aleksandar Atanacković. W bramce czyste konta zachowali na spółkę Jakub Grzebiela i Rafał Łapigrowski.

Mecz toczył się w przyjaznej atmosferze a zawodnicy i kibice z wielką radością powitali na obiekcie zwiążanego przez wiele lat z Pogonią trenera gości Sobiesława Przybylskiego.

Drużyna Pogoni zaczyna dziś sześciodniowe zgrupowanie, a już jutro w niedzielę 17 lutego podejmie o godz. 11 w grze kontrolnej Karol Pęplino (V liga Słupsk).