Pogoń Lębork - Stolem Gniewino 0:3 (0:1)
bramki: 0:1 Dampc (’38), 0:2 Madziąg (’55), 0:3 Kotwica (k.- ’90)

Pogoń: Labuda – Janowicz (’46 Nowakowski), Kostuch, Kochanek, Kozerkiewicz (’60 Okrój), Choszcz (’46 Jeruć), Dobek, Miotk (’46 Stenka), Atanacković (’46 Musuła), Iwański (’46 Kwaśnik), Miszkiewicz (’72 Bigus)

Stolem: - Łapigrowski (’46 Olszowiec) – Molga, Kotwica, Madziąg, Kątny, Klarecki (’55 Maciołek), Jeżowski, Patelczyk, Sobczyński (’55 Wardziński), Dampc (’55 Jurkowski), Paluch (’46 Grabowski)

W kolejnej grze kontrolnej seniorzy Pogoni przygotowujący się do piłkarskiej wiosny ulegli w Lęborku Stolemowi Gniewino 0:3. Bramki dla gości strzelił w pierwszej połowie dynamiczny Mateusz Dampc, a na listę strzelców wpisał się także Mateusz Madziąg oraz w ostatniej minucie gry z rzutu karnego Tomasz Kotwica. W bramce Stolemu stanął Rafał Łapigrowski. „Łapa” jesienią reprezentował barwy Pogoni i rozstał się z drużyną pod koniec rundy. W Stolemie najbliższe pół roku będzie występował na zasadzie wypożyczenia.

W składzie Pogoni zagrał przymierzany do gry w naszym zespole 22-letni pomocnik z FC Gowidlino Marcin Choszcz, powracający do gry po przerwie spowodowanej kontuzją obrońca Jakub Nowakowski oraz dwaj juniorzy z rocznika 2003 i 2004 Franciszek Stenka i Arkadiusz Okrój.

Kolejne sparingi Pogoń rozegra 29 lutego i 1 marca z Bałtykiem Gdynia (wyjazd) i Spartą Sycewice.