III runda PP podokręgu słupskiego

Błękitni Motarzyno - Pogoń Lębork 0-0 (k.- 6-7)

Pogoń: Wojtowicz - Zieliński, Gniba, Żółtowski, Walkusz (95 Grzybiński), Łapigrowski, E. Iwosa, Leyk 75 Bojarski), Kozakiewicz, Kijek, Kołodziejski

Zwycięstwem Pogoni w kompletnych ciemnościach zakończył się mecz PP w Motarzynie, do którego od III rundy przystąpiła Pogoń. Trener Adam Pancerzyński tym razem nie mógł skorzystać aż z sześciu podstawowych zawodników. W rolach dublerów wystąpili więc juniorzy Pogoni. Mimo osłabienia nasza drużyna zagrała ambitnie, mecz zakończył się bezbramkowym remisem, rozstrzygnięcia nie dały też dwie połowy dogrywki. Skończyło się na karnych, wykonywanych w ciemnościach, gdzie kierunek strzału wyznaczał blady kontur bramki. Pierwsza seria zakończyła się remisem 4-4, w drugiej Pogoń wygrała 3-2 kończąc cały mecz zwycięstwem w rzutach karnych 7-6.

Mecze IV rundy rozegrane zostaną 11 października (środa)