II. kolejka SKO młodzików starszych, 16 września 2006 r.
Pogoń/Trójka Lębork – Salos Słupsk 7:1 (4:1)

Bramki: Starosz 2 (8’, 28’), Myszk 2 (18’, 56’), Wrzesień 25’, Tochman 40’, Lica 42’ – Kopliński 1’

Pogoń/Trójka: Kłos - Fudala, Miszkiewicz, Tochman - Skibicki, Myszk (kpt.), Zakrzewski, Mazurczyk, Mielewczyk – Wrzesień, Starosz

Zmiennicy: Czekirda, Butowski, Rudyk, Goliszek, Bulczak, Formela, Korda, Płotka, Lica, Furman

Salos: Kaszuba – D. Szymański , Michalak, Hanc, Wyrostkiewicz – T. Szymański , Marciszewicz, Pisulski, Bartkowski - Kopliński, Wójcik.

Przy pięknej, słonecznej pogodzie swoje rozgrywki przed własną publicznością rozpoczęli piłkarze Pogoni/Trójki Lębork. Podopieczni Andrzeja Małeckiego zaczęli mecz dość niefrasobliwie, gdyż już w 1. minucie przegrywali 0:1. Chwilę później przejęli inicjatywę, której jak się okazało nie oddali do końca spotkania. W 5. minucie piłka minimalnie minęła prawy słupek bramki gości. Trzy minuty później znalazła jednak drogę do bramki po strzale, grającego w tym meczu z kontuzją, Mateusza Starosza. Nadający ton grze lęborczanie groźnie atakowali. W 14. minucie wykonywali rzut wolny z ok. 20 metrów. Julian Myszk uderzył technicznie w poprzeczkę, a po dobitce Marcina Września piłka poszybowała minimalnie nad poprzeczką. Po kolejnej, składnej akcji lewą stroną boiska, Krzysztof Skibicki idealnie obsłużył podaniem Myszka, który zdobywając gola wyprowadził gospodarzy na prowadzenie. Młodym Lwom grało się coraz łatwiej. Pod koniec pierwszej odsłony do siatki gości trafiali jeszcze dwaj bardzo aktywni w tym meczu napastnicy: Wrzesień i Starosz.
    Druga połowa to ciągłe ataki „Trójki”, która podwyższyła wynik meczu po golach Ludwika Tochmana, Tomasza Licy i Myszka. Dobrze spisali się nasi bramkarze: Michał Kłos i Dominik Czekirda, którzy bronili z dużym wyczuciem. W wykonaniu bardzo młodych piłkarzy można było zobaczyć wiele ciekawych akcji, a okrasą tego widowiska był gol kapitana drużyny, Julka Myszka, ustalający wynik spotkania.

Powiedzieli po meczu...

Andrzej Małecki, trener Pogoni/Trójki

Bardzo cieszy wynik i wysokie zwycięstwo. Chłopcy w wybranych fragmentach meczu zaprezentowali bardzo ciekawy futbol, czego efektem były zdobyte gole. Moi podopieczni zrobili też sporo błędów, co przy lepszym przeciwniku mogło doprowadzić do utraty bramek. Zabrakło w tym meczu naszego wyborowego strzelca Miłosza Naczka.