JUNIOR „C" - 26.04.2008r. godz. 13:30 - Stadion w Bytowie

CANICUŁA Bytów - LKS POGOŃ / UKS TRÓJKA Lębork 0:15 (0:8)

Bramki dla Pogoni/Trójki zdobyli:
  • Wroński - 5, Skibicki, Formela, Naczk, Butowski - po 2 oraz Wrzesień i Lica - po 1.

Skład Pogoni/Trójki: KŁOS Michał - BULCZAK Paweł, BACH Szymon, FUDALA Michał - SKIBICKI Krzysztof, MAZURCZYK Paweł, FORMELA Sebastian, MISZKIEWICZ Gracjan, MIELEWCZYK Filip  - WROŃSKI Jakub, NACZK Miłosz.

Na zmiany wchodzili: LICA, WRZESIEŃ, RUDYK, STAROSZ, BUTOWSKI.

Do niecodziennej konfrontacji piłkarskiej doszło w Bytowie, gdzie piłkarki Canicuły podejmowały drużynę Pogoni/Trójki Lębork. Jesienią lęborczanie wygrali 12:0. W rewanżu ponownie okazali się lepsi i bez skrupułów odprawili „z kwitkiem" miejscową drużynę, tym razem 15:0.

Mecz rozgrywany był przy pięknej, słonecznej pogodzie. Dziewczęta zagrały bardzo słabo, odbiegały umiejętnościami piłkarskimi od chłopców w każdym elemencie gry w znacznym stopniu. Wynik podwyższany był w regularnych odstępach kilkuminutowych. Trener Małecki pozwolił zagrać po przerwie wszystkim rezerwowym graczom, którzy spisali się równie dobrze, jak ich koledzy z pierwszej jedenastki, utrzymali dyscyplinę taktyczną, grali zespołowo. W efekcie zdobyli kolejne 7 bramek. Bytowianki nie mogły wyjść ze swojej połowy, ograniczały się do wybijania piłki. Taki mecz, to niezły trening strzelecki, choć nie zdarza się to często w ligowej rywalizacji.

Było to drugie zwycięstwo piłkarzy Pogoni/Trójki na wiosnę. Podreperowali oni znacznie swoje konto bramkowe.