JUNIOR „C" - 10.05.2008r. godz. 13:00 - Stadion w Dębnicy Kaszubskiej

OLIMP Dębnica Kaszubska - LKS POGOŃ / UKS TRÓJKA Lębork 3:0 (2:0)

Skład Pogoni/Trójki: KŁOS Michał - BULCZAK Paweł, BACH Szymon, FUDALA Michał - SKIBICKI Krzysztof, LICA Tomasz, FORMELA Sebastian, MISZKIEWICZ Gracjan, MIELEWCZYK Filip  - WROŃSKI Jakub, NACZK Miłosz.

Na zmiany wchodzili: CZEKIRDA, WRZESIEŃ, RUDYK, RAGUZA, STAROSZ, WILCZYŃSKI.

Kolejny mecz ligowy w ramach Słupskiej Klasy Okręgowej Junior C piłkarze Pogoni/Trójki Lębork rozgrywali na wyjeździe w Dębnicy Kaszubskiej z miejscowym Olimpem. Niestety lęborczanie zanotowali drugą porażkę w rundzie wiosennej, ulegając gospodarzom 0:3.

Obawy przed wyjazdem były uzasadnione. Z Olimpem zawsze grało się ciężko. Zawodnicy tego zespołu przewyższają naszych warunkami fizycznymi. Jak się później okazało to miało największy wpływ na wynik spotkania. Kilka groźnych ataków miejscowych w pierwszej połowie, zakończyło się dwoma ich trafieniami. Goście próbowali konstruować ataki pozycyjne, ale były one szybko rozbijane. Na przerwę gospodarze schodzili w dużo lepszych nastrojach. Po przerwie obraz gry nie zmienił się. Trochę lepiej poczynała sobie linia obrony Pogoni/Trójki. Nie ustrzegła się ona jednak błędu, który kosztował utratę trzeciego gola, ustalającego wynik spotkania.

Teraz lęborczanie będą pauzować dwa tygodnie. W ostatnim dniu maja Pogoń/Trójka rozegra ostatnie spotkanie w sezonie 2007/2008, w Bytowie z miejscową Bytovią.