II runda woj. Pucharu Polski 29 września 2010r. godz. 16.30

Jantaria Pobłocie – Pogoń Lębork 1:4 (0:1)
Bramki: 0:1 Łukasz Chmielewski (9), 0:2 Kacper Markowski (65), 1:2 (70), 1:3 Krzysztof Witkowski (73), 1:4 Adam Żuchowski

Pogoń: Kortas, Błaszkowski, Kultys, Smolarek, Kołucki, Żuchowski (73’ Iwosa), Witkowski, Kowalski (65’ Malek), Chmielewski (58’ Żurawski), Markowski

Szósta drużyna A-klasy Jantaria Pobłocie przegrała u siebie z wiceliderem ligi okręgowej i Pogoń awansowała do III rundy Pucharu Polski w podokręgu słupskim, w której zagra 13 października w Garczegorzu z Aniołami. Najlepszy okres gry Pogoni w tym meczu to pierwszy kwadrans, kiedy goście zdominowali boiskowe wydarzenia i w 9 minucie objęli prowadzenie. Zanim padła pierwsza bramka, w 5 minucie Krzysztof Witkowski po prostopadłym podaniu Adama Żuchowskiego strzelił w poprzeczkę. Na 0-1 strzelił z narożnika pola karnego przy dalszym słupku Łukasz Chmielewski, a ładną asystę w tym kontrataku zaliczył Witkowski. W 18 minucie Kacper Markowski ruszył z piłką od połowy i w sytuacji „sam na sam” z bramkarzem uderzył nad poprzeczką. Chwilę później dwie okazje mieli goście, najpierw po strzale głową, a później już wolejem. Oba były niecelne. Do 65 minuty utrzymywało się jedno bramkowe prowadzenie Pogoni i wtedy drugiego gola precyzyjnym strzałem przy słupku zdobył Markowski. Kontaktowa bramka dla Jantarii była konsekwencją błędu bramkarza, który wypuścił piłkę z rąk i rywal z najbliższej odległości trafił do siatki. Bartosz Kortas tym meczem wrócił do gry po miesięcznej przerwie spowodowanej urazem. Trzy minuty później po asyście Przemysława Żurawskiego z bliska strzelił gola Witkowski. W końcówce Markowski wyłożył piłkę Żuchowskiemu i mecz skończył się wynikiem 4-1 dla gości.