Polonia Gdańsk - Pogoń Ratusz Lębork 3:0 vo.
Komisja Gier i Ewidencji PomZPN przyznała Polonii walkowera z powodu gry w drużynie Pogoni Ratusza Bartosza Haraszczuka, który powinien pauzować za 4. żółtą kartkę.

opis meczu:
Polonia Gdańsk - Pogoń Ratusz Lębork 1:2 (0:1)
Bramki: Szutenberg (33’) , Dmuchowski (61’)

Pogoń Ratusz: Czekirda, Wierzbowski (Kupczyk 58’), Kaczmarek (Malek 46’), Szutenberg, Żmudzki B., Dmuchowski (Król 85’), Maszota, Bach, Haraszczuk, Żmudzki J., (Szymikowski 87’), Sałabon (Główczeski 69’)

Mecz zaczął się od przewagi gości. Już w 3 minucie lęborczanie mogli objąć prowadzenie. W 33 minucie Dmuchowski dośrodkowuje z rzutu wolnego w pole karne, bramkarz odbija piłkę wprost pod nogi Pawła Szutenberga, który umieszcza futbolówkę w siatce. W 51 minucie po faulu w polu karnym sędzia dyktuje 11-stkę dla gospodarzy, który znakomicie obronił bramkarz Czekirda. W 61 minucie Kupczyk po akcji z prawej strony dokładnie podaje Dmuchowskiemu, który podwyższa wynik meczu na 2:0. W 90 minucie Polonia wychodzi z kontrą, która kończy się zdobyciem honorowej bramki dla Polonistów.