22 kolejka Pomorskiej Ligi Juniorów A, 8 maja 2011r. godz. 11.00

Pogoń Ratusz Lębork - Gedania II Gdańsk 8:0 (3:0)
Bramki: Dmuchowski x3 (48’,53’60’), Sałabon x2 (36’,50’) Żmudzki B (12'), Szutenberg (17’), Wroński (80’)

Pogoń Ratusz: Kłos, Malek, Maszota, Szutenberg (Szymikowski 70’), Żmudzki Bartek, Kupczyk (Główczewski Ł 67’), Haraszczuk (Kaczmarek 58’), Bach (Wroński 58’), Żmudzki J, Sałabon (Główczewski 62’), Dmuchowski

Ekipa trenera Wojciecha Pięty do meczu przystąpiła bardzo zmotywowana. Jesienią w Gdańsku padł bowiem remis 1:1 i młodzi zawodnicy chcieli odkupić się za tamten pojedynek. Już w 12 minucie strzał na bramkę oddaje Jakub Żmudzki, bramkarz odbija piłkę wprost pod nogi Sałabona, ten podaje do Bartka Żmudzkiego,  a ten trafia do bramki. W 17 minucie Dmuchowski wykonuje rzut wolny, głową przedłuża ją Maszota, a Szutenberg pakuje piłkę w siatkę po strzale z głowy. W 36 minucie po indywidualnej akcji J. Żmudzkiego do pustaka dostaje piłkę Sałabon i Pogoń Ratusz już prowadzi 3:0. Tak było do przerwy.  W drugiej połowie klasycznego hattricka ustrzelił Dawid Dmuchowski, swoją drugą bramkę w meczu dołożył Sałabon, a wynik na 8:0 ustanowił Jakub Wroński.