8 kolejka Słupskiej Klasy Okręgowej, Junior C grupa II, 28 kwietnia 2012r.  godz. 11

Pogoń Lębork - GTS Czarna Dąbrowka 3:1 (1:0)
Bramki: Sośnicki x2, Majewski

Pogoń: Traskowski - Śliwiński, Gozdowski, Kmita, Neubauer, Majewski, Rusinek, Romaniszyn, Zanewycz, Sośnicki, Małkowski
zagrali także: Bobrucki, Bartkowiak, Pobłocki, Lisowski, Jasiak

Na dobrze przygotowanej bocznej płycie boiska przy ul. Kusocińskiego lepsi okazali się gospodarze pokonując swoich rówieśników 3:1.  W 7 minucie goście mogli objąć prowadzenie. W sytuacji sam na sam jednak fantastycznie broni Traskowski. W 15 minucie mamy rzut rożny. Dobre dośrodkowanie Małkowskiego trafia pod nogi Majewskiego. Ten strzela bardzo mocno ale zarazem bardzo niecelnie. Chwilę później w doskonałej sytuacji znalazł się Sośnicki, strzelił obok bramkarza i minimalnie obok bramki. W 30 minucie dobrze do Sośnickiego zagrywa Majewski. Daniel przyjmuje piłkę i z prawej nogi płaskim strzałem pokonuje bramkarza GKS-u. 1:0. W 40 min. Zanewycz ogrywa dwóch obrońców wykłada piłkę Sośnickiemu, a ten z 3 metrów trafił w bramkarza. Minute później mamy 2:0. Ponownie Zanewycz podaje do Sośnickiego, który tym razem z zimną krwią podwyższył prowadzenie. W 55 minucie błąd popełnił Traskowski, który przepuścił piłkę strzeloną z rzutu wolnego z ok 18metrów. Jest 2:1. W 60 minucie ponownie podwyższamy wynik. Tym razem Sośnicki zagrywa do Majewskiego, a ten prawą noga strzela bramkę.