14 kolejka Słupskiej Klasy Okręgowej, Junior C grupa II, 9 czerwca 2012r. godz. 12.00

Anioły Garczegorze - Pogoń Lębork 1:4 (0:1)
Bramki: 1:0 - 22' Sośnicki, 2:0 - 41' - Sośnicki, 3:0 - 53' - Romaniszyn, 4:0 - 63' - Majewski, 4:1 - 70' Anioły

Pogoń: Knuth Mateusz, Gozdowski Wojtek, Śliwinski Przemysław, Bartosiak Mateusz, Majewski Mateusz, Zanewycz Mateusz, Neubauer Tomasz, Śliwiński Szymon, Szarkiel Patryk, Sośnicki Daniel, Romaniszyn Damian.
na zmiany wchodzili: Jasiak Rafał, Pobłocki Michał, Pobłocki Krystian, Bobrucki Michał, Kmita Szymon, Bryk Dawid.

Już od pierwszych minut było widać że zwycięstwo musi być nasze. Szybko przejęliśmy kontrole w środku boiska i nie oddaliśmy jej do końca. W pierwszym kwadransie marnowaliśmy sytuację za sytuacją. Sośnicki, Szarkiel, Neubauer nie mogli pokonać bramkarza gospodarzy. W 22 minucie po bardzo dobrym dośrodkowaniu Neubauera najwyżej w polu karnym wyskoczył Sośnicki i strzałem z głowy strzela bramkę. Do przerwy w idealnej sytuacji był jeszcze Szarkiel ale minimalne przestrzelił.

W II połowie w 41 minucie bardzo dobrym prostopadłym podaniem Śliwiński uruchomił Sośnickiego a ten płaskim strzałem w długi róg podwyższa na 2:0. W kolejnych minutach Anioły miały dwie okazje na zdobycie kontaktowej bramki. Najpierw przestrzelili a później dobrze rzut wolny broni Knuth. W 53 min. Zanewycz z lewej strony mija obrońcę i wykłada piłkę na 20 metr do Romaniszyna, ten strzela z pierwszej piłki i jest 3:0. Ozdobą meczu była bramka Majewskiego w 63 minucie który to popisał się atomowym strzałem lewą nogą z 35 metrów w same okienko bramki Graczegorza. W 70 minucie Anioły wyszły z kontrą i z 5 metrów zdobywają honorową bramkę.

- Cieszę się z wygranej. Byliśmy zdecydowanie lepszym zespołem. W tej rundzie na 7 spotkań wygraliśmy sześć i jedno zremisowaliśmy. Szkoda że nie udało nam się wygrać grupy, zajęliśmy II miejsce - gratulujemy Salosowi i życzymy im udanych baraży o makroregion - syntetycznie sezon podsumował trener Stanisław Falitarski.