Pogoń/UKS Trójka Lębork - Gryf Wejherowo 2:1 (0:1)
Bramki: Kalbarczyk `35 `43 (Pogoń), Ciereszko `20 (Gryf)

Pogoń/UKS Trójka: Nowak - Maszota, Czaja, J.Kreft, Kowalski- Kalbarczyk, F.Krefft, Młyńczyk, Brzozowski - Łosiak
na zmiany weszli: Abe, Frącek
pozostali rezerwowi: Soszler- Zaborowski, Białobrzeski, Wardyn, Sobisz, Psiurski.

Przy pięknej słonecznej pogodzie wiosenną rundę rewanżową rozgrywek w Pomorskiej Lidze Juniorów D2 rozpoczęli zawodnicy rocznika 2000. Na własnym boisku podejmowali drużynę Gryfa Wejherowo. Od początku spotkania mimo prób ze strony wejherowian to lęborczanie byli groźniejsi i stworzyli wręcz kilka wyśmienitych sytuacji podbramkowych. Pierwszy był Łosiak który z kilku metrów przestrzelił nad bramką. Kolejną setkę nie wykorzystał Młyńczyk. Zamiast lekko technicznie uderzyć przestrzelił. Wszystko to powodowało zbyt nerwową grę w szeregach Pogonistów. Mimo wyśmienitych sytuacji nie objęli prowadzenia. Goście byli skuteczniejsi. Po jednym z rzutów rożnych zawodnik Gryfa Ciereszko wyprowadził wejherowian na prowadzenie.

Druga odsłona meczu to już zmasowane ataki lęborczan. W piątej minucie po wznowieniu gry Damian Kalbarczyk wpisał się na listę strzelców po dograniu z prawego skrzydła piłki przez Kowalskiego. Kilka kolejnych ataków pokazało ze zespół z Lęborka chce za wszelką cenę wygrać to spotkanie i zaledwie osiem minut później po prostopadłym podaniu Młyńczyka Damian Kalbarczyk ponownie pokonał bramkarza przyjezdnych. W kolejnych minutach lęborczanie mieli jeszcze kilka dogodnych sytuacji, ale albo bramkarz gości wyłapywał piłki lub obrońcy wybijali je w ostatnim momencie. Mecz zatem zakończył się zwycięstwem 2:1 Pogoni/UKS Trójki.