Sparing, 18 lipca 2015r. godz. 12

Pogoń Lębork – Bałtyk Koszalin 2:2 (2:0)

bramki: 1:0 Madziąg (’10), 2:0 Ilanz (’41), 2:1 Ponurko (’49), 2:2 Saliwon (’78 k.-)

Pogoń: Katzor (’30 Labuda, ‘60 Łapigrowski) – Wesserling (’46 Morawski), Pietrzyk (’46 Miszkiewicz), Musuła, Skibicki (’46 Stankiewicz), Sychowski (’46 Fudala), Kochanek (’46 Haraszczuk), Byczkowski, Formela (’46 Sadowski), Madziąg, Ilanz (’60 Kołodziejski)

Bałtyk: Dulewicz (’46 Skrzyński) – Jęncek, Czenko, Krauze, Rak, Rząsa, Piechowski, Ponurko, Saliwon, Wywioł, Pasieka

Mecz z trzecioligowym Bałtykiem Koszalin był dla zespołu Pogoni finałem tygodniowego obozu. Nic dziwnego, że nasi zawodnicy mocno czuli go w nogach. Trener Walkusz do gry wystawił prawie że dwie jedenastki. Pierwsza mocniejsza w I połowie wypracowała dwie bramki. Najpierw w 10 mincie Ilanz precyzyjnie dograł Madziągowi, a w rewanżu „Madzia” pod koniec I połowy podał na głowę Ilanza. Do przerwy było więc 2:0.

Goście przyjechali w mocno okrojonym składzie, a jednak mimo ukropu wytrzymali mecz do końca. Gola dla Bałtyku w 49 minucie zdobył Ponurko, a w 78 z karnego po faulu Saliwan.

Kolejny sparing w środę 22 lipca o godz. 18.30 z Cartusią Kartuzy.