Sparing, 22 lipca 2015 godz. 18.30

Pogoń Lębork – Cartusia Kartuzy 3:3 (3:0)
bramki: 1:0 Madziąg (’25), 2:0 Ilanz (’39), 3:0 Madziąg (’45), 3:1 Adamkiewicz (’55), 3:2 Bujnowski (’76), 3:3 Miłosz (’90+1)

Pogoń: Kartzor (’30 Łapigrowski, ’60 Labuda) – Wesserling, Pietrzyk, Musuła, Skibicki (’60 Fudala), Formela 9’75 Jastrzębski), Miszkiewicz (’46 Stankiewicz), Sychowski (’75 Kołodziejski), Haraszczuk (’60 Sadowski), Madziąg (’46 Morawski), Ilanz (’75 Madziąg)

Cartusia: Jajkowski – Zmysłowski, Nałęcz, Zbrzyzny, Nowak, Dawidowski, Wenta, Sidor, Adamkiewicz, Bujnowski, Hufnagel na zmiany wchodzili: Leszkiewicz, Miłosz, Babiński, Sapiński, Skierka

Bardzo dobra pierwsza połowa i rozprężenie i indywidaulne błędy w drugiej odsłonie – tak w skrócie można podsumować środowy sparing Pogoni z trzecioligową Cartusią Kartuzy. Wynik otworzył w 25 minucie Mateusz Madziąg dobijając piłkę odbitą od poprzeczki po strzale Ilanza. Duet Ilanz – Madziąg coraz lepiej prezentuje się z meczu na mecz, czego dowodem były kolejne bramki. Na 2:0 podwyższa w 39 minucie Ilanz przy asyście Haraszczuka, kolejna bramka to zasługa tuż przed przerwą Madziąga – dobitka po strzale Formeli wybitym przez bramkarza gości.

Druga połowa nie wygladała już tak efektownie. Na boisku pojawili się nowi zawodnicy, a Cartusia zdołała wyrównać. Bramka na 3:3 padła w doliczonym czasie gry.

Kolejny sparing w sobotę 25 lipca o godz. 11. Wtedy to do Lęborka przyjedzie drugoligowy Gryf Wejherowo.