XIV. kolejka SKO młodzików starszych - 12.05.2007r., godz. 12:00 

Olimp Dębnica Kaszubska – Pogoń/Trójka Lębork 1:0 (0:0)
Bramka: Jakub Gruszowski 48’ (rzut wolny) 

Pogoń/Trójka: KŁOS Michał – BULCZAK Paweł, BACH Szymon, FUDALA Michał - MIELEWCZYK Filip, MAZURCZYK Paweł, FORMELA Sebastian, MYSZK Julian, SKIBICKI Krzysztof - TOCHMAN Ludwik, NACZK Miłosz

Zmiennicy: CZEKIRDA Dominik, RUDYK Sebastian, LICA Tomasz, MISZKIEWICZ Gracjan, GOLISZEK Patryk, WRZESIEŃ Marcin, BRZESKI Arkadiusz, BUTOWSKI Norbert

Olimp: Grzenkowicz – Góra, Gruszowski J., Dudziński, Marciniak – Miętki, Oblizajek, Pawlak, Rekowski - Wójciak, Cech

Zmiennicy: Capar, Wojtachnio K., Wojtachnio P., Piórkowski, Gruszowski M., Stępień, Serafin, Bańka, Jazurek

    Trzeciej porażki doznali młodzi piłkarze Pogoni/Trójki Lębork w rozgrywkach Junior D Słupskiej Klasy Okręgowej. Lęborczanie byli faworytem tego spotkania, a z boiska zeszli pokonani. Jedynego gola na wagę trzech punktów zdobył Gruszowski z rzutu wolnego.

    Cały mecz toczył się w środkowej części boiska, którego stan murawy stawiał wiele do życzenia. Krótkie krycie gospodarzy nie pozwalało rozwinąć skrzydeł naszym zawodnikom. Przez cały mecz goście oddali zaledwie dwa strzały na bramkę miejscowych, niestety niecelne. Feralna okazała się 48. minuta gry. Olimp oddawał strzał z około 20 metrów. Mocno uderzona piłka przez rosłego stopera znalazła drogę do bramki, tuż pod poprzeczką bezradnie interweniującego Czekirdy, który w drugiej połowie zastąpił Kłosa.

    Od tego momentu miejscowi skutecznie bronili korzystnego dla siebie wyniku, ograniczając się do wybić piłki na auty, czym rozbijali konstruowane akcje gości. Rewanż za porażkę 1:5 w Lęborku w pełni udał się piłkarzom Olimpu.

Kierownik drużyny Andrzej Skibicki
W tym meczu nic nie wychodziło naszym zawodnikom. Ale tak się zdarza. Czasami jest słabszy mecz, słabszy dzień. Na pewno taka lekcja pokory może tylko dużo nauczyć, trzeba wyciągnąć wnioski i odbudować siły na następny mecz, w którym podejmujemy lidera. Zapowiadamy walkę o zwycięstwo.